Gadżety reklamowe dla miłośników relaksu w ogrodzie

Gadżety reklamowe dla miłośników relaksu w ogrodzie

Wiosna coraz bliżej, a Ty zastanawiasz się, jak zaskoczyć swoich klientów? Przedstawiamy propozycje gadżetów reklamowych, które przypadną do gustu miłośnikom spędzania czasu w ogrodzie. Chcesz oryginalnie zapadać w pamięć? Spróbuj tych gadżetów. 

Gadżety reklamowe do ogrodu

Dostępna gama gadżetów reklamowych potrafi zaskoczyć. Mało kto docenia już standardowe długopisy czy notatniki. Z doświadczenia wiemy, że coraz częściej klienci zwracają uwagę na praktyczny aspekt prezentów od przedsiębiorców. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty nowe gadżety, które sprawdzą się… w ogrodzie. Jeśli Twoi odbiorcy to osoby lubiące spędzać czas na zewnątrz przy prostych pracach lub relaksie, mamy coś, co sprawi im przyjemność. A Tobie zapewni rozpoznawalność. 

Nie ma ogrodu bez kwiatów 

Ogród bez kwiatów? Nuda! Nawet jeśli Twoi klienci nie przepadają za przesadzaniem, podlewaniem, obcinaniem, ta mieszanka przypadnie im do gustu! Torebka z nasionami kwiatów wabiących motyle i pszczoły nie tylko pozwoli ozdobić przestrzeń, ale pozytywnie wpłynie na ekosystem. Łąki kwietne stanowią świetne pastwisko dla pszczół i motyli. Są także miododajne i pomagają utrzymać wilgoć w glebie.  

Chcesz podarować swoim klientom trochę kolorów? Torebka z nasionami kwiatów od Toppoint jest odpowiednia do obsiania 2 m² przestrzeni. Logo Twojej marki będzie dobrze wyglądać na ekologicznym, papierowym opakowaniu. 

Sprawdź:

https://gadzeciarze.com/ozdoby/17985-torebka-z-nasionami-kawiatow-wabiacych-motyle-i-pszczoly.html

Lokatorzy w ogrodzie

Owady to nie jedyni lokatorzy, którzy mogą znaleźć swoje miejsce w ogrodach Twoich klientów. Świetnie odnajdą się w nich także ptaki, które mogą zamieszkać w budkach lęgowych od Toppoint z logo Twojej marki grawerowanym laserowo. 

Budki wykonane są z certyfikowanego drewna pochodzącego ze źródeł nienaruszających równowagi ekologicznej. 30-milimetrowy otwór wlotowy jest odpowiedni dla małych ptaków ogrodowych. Schronienie znajdą w nich między innymi sikorka większa i mazurek. 15- milimetrowa deska zapewnia izolację, a otwór w podłodze ułatwia odprowadzanie wody. 

Reklama Twojej marki w ptasim radiu? Zobacz możliwości:

https://gadzeciarze.com/ozdoby/17483-budka-legowa.html

Niech stanie się jasność – ozdobna lampa solarna

Efektami ciężkiej pracy warto się chwalić! Wieczorową porą może być to utrudnione, dlatego mamy coś, co może się przydać. Modna lampa solarna od Zogi wprowadzi do ogrodu niepowtarzalny klimat boho, a jej przytulne światło działające w trzech trybach pozwoli podziwiać podwórko nawet po zmroku. 

Nie musisz się martwić o jej żywotność i odporność na różne warunki. Moduł solarny zamocowany jest na wyjmowanym elemencie LED i ładuje wbudowany akumulator w ciągu dnia. Lampa solarna ma odporny na zachlapania, trwały korpus. Gdzie miejsce na Twoją reklamę? Oferujemy możliwość indywidualnego nadruku logo na jednostce LED.

Podaruj swoim klientom niezapomniane wrażenia:

https://gadzeciarze.com/lampy-i-latarki/17937-lampa-solarna.html

Relaks? Odpoczywaj ze swoimi klientami! 

Po ciężkich pracach ogrodowych czas na chwilę relaksu! Wiosenne wieczory są jeszcze dosyć chłodne, dlatego ogrodowym zapaleńcom może przydać się ciepły koc. 

Koc thanxx® „HammamBeach&Shower” wykonany jest w 100% z bawełny, dzięki czemu naprawdę ogrzewa, jest przyjemny w dotyku, nie mechaci się i łatwo go wyprać. Klasyczne, stonowane kolory będą dobrze współgrać z każdą przestrzenią. Chcesz być jeszcze bliżej swoich odbiorców? Wyhaftuj na kocu swoje logo! 

Zobacz więcej:

https://gadzeciarze.com/wystroj/18111-koc-thanxx-hammambeachshower.html

Relaks czy praca? Ważne, że z Twoimi gadżetami. 

Niezależnie od tego, jaką formę aktywności preferują Twoi odbiorcy, zapewnij im wartościowy czas. Gadżety, które przydadzą się w ogrodzie – do pracy, czy relaksu, znajdziesz na stronie Gadzeciarze.com. Masz wątpliwości, czy Twoje logo będzie dobrze wyeksponowane? Zapytaj naszych doradców. 

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart