Aktywnie, ekologicznie, innowacyjnie. Już jest: nowy katalog Metmaxx®

gadżety reklamowe nowy katalog metmaxx od spranz 2020

Marka Metmaxx® od Spranz kojarzona jest z nowoczesnością, dobrym designem i jakością. Dlatego publikacja nowego katalogu zawsze jest wydarzeniem w branży. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy kilka najbardziej interesujących gadżetów reklamowych, na których możesz umieścić swoje logo i zachwycać swoich klientów oraz partnerów. Sprawdź nowości, które znajdziesz w ofercie Żejmo&Siatecki.

Praca w sterylnych warunkach

Metmaxx® jak zwykle nie zawodzi i nadąża za duchem czasu. Teraz, kiedy higiena i czyste warunki pracy są tak ważne, marka wychodzi na przeciw naszym oczekiwaniom i oferuje naprawdę ciekawe rozwiązania. Jednym z nich są rewolucyjne urządzenia do dezynfekcji UV-C.

gadżety reklamowe nowy katalog metmaxx od spranz 2020

Te dwa pudełka służą do dezynfekcji telefonu komórkowego, kluczy, maseczki i innych przedmiotów, z których korzystasz na co dzień. Mają też funkcję ładowania urządzeń i są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Usuwają zanieczyszczenia dzięki działaniu światła UV-C, które według naukowych badań ma moc zabijania szkodliwych zarazków, bakterii i wirusów – nie tylko tych związanych z COVID-19. Spranz wie o czym mówi – dysponuje wynikami testów, potwierdzających skuteczność urządzeń.

Możesz więc zapewnić swoim pracownikom i klientom naprawdę czyste otoczenie podczas pracy, ale także po godzinach, a to za sprawą kolejnej propozycji z nowego katalogu. Antybakteryjne kubki silikonowe i butelki termiczne sprawdzą się w drodze oraz podczas treningu. Zostały pokryte powłoką z jonów srebra o wysokich właściwościach antybakteryjnych, które – uwaga – zapewniają produktom sterylność również, jeśli przechodzą z ręki do ręki.

gadżety reklamowe nowy katalog metmaxx od spranz 2020

Nieźle, prawda? Ale to nie koniec. Zarówno kubek silikonowy 376-AB, jak i butelka termiczna 488 posiadają rozwiązania, charakterystyczne dla sprzętów dla sportowców prosto z ligi mistrzów:

  • stal nierdzewna,
  • podwójna ścianka,
  • próżnia,
  • izolowana miedzią powłoka wewnątrz.

Ponadto, butelka 488 dostępna jest ze specjalną funkcją plus, czyli światłem UV-C o właściwościach dezynfekujących. Dzięki wbudowanej baterii możesz śmiało zabrać ją w podróż i cieszyć się czystą wodą wielokrotnie przed ponownym naładowaniem.

A skoro o piciu mowa, nie możemy pominąć ciekawego dodatku do dotychczasowego bestsellera marki Metmaxx® – kubka termicznego 332. Jest nią pokrywka specjalnie zaprojektowana z myślą o tym gadżecie. Jest to jedyny kubek termiczny ze szkła na rynku, a z nową pokrywką – jedyna sportowa butelka z funkcją szybkiego picia ze szkła. Co za kombinacja! Innowacyjność i ekologia w jednym.

gadżety reklamowe nowy katalog metmaxx od spranz 2020

Relaks z przydatnymi gadżetami

To nie wszystko. Nowy katalog Metmaxx® oferuje kilkadziesiąt produktów, które umilą również czas relaksu – w domu i poza nim. Hitem tego sezonu jest czapka z montowaną na klipsie latarką Beanie & Mobile Light Connect. Lampka posiada trzystopniową regulację podświetlenia i czerwone światło ostrzegawcze. Myślisz o bezpieczeństwie i komforcie podczas jesiennych wypraw czy biegów? Dzięki temu gadżetowi zapadający zmrok Cię nie zaskoczy.

Miłośników kulinarnych wyzwań zachwyci natomiast nóż Shokutsu. To prawdziwe arcydzieło wykonane zgodnie z najlepszymi tradycjami japońskiego rzemiosła, ręcznie wykuwane ze stali hartowanej ogniowo.

gadżety reklamowe nowy katalog metmaxx od spranz 2020

Przygotowywanie posiłków dla każdego posiadacza tego gadżetu stanie się jeszcze większą przyjemnością i orientalną podróżą w poszukiwaniach nowych smaków. Taką ucztę dla podniebienia można wzbogacić tylko w jeden sposób – dobierając odpowiednie, doskonałej jakości wino. Spokojnie, ofertę doskonałych win białych i czerwonych znajdziecie również w nowym katalogu Metmaxx®!

Niekończące się źródło inspiracji

To tylko kilka propozycji, które zwróciły naszą uwagę, ale w katalogu znajdziesz całe mnóstwo inspiracji. Od krokomierzy, latarek dla aktywnych, przez głośniki, słuchawki, akcesoria do auta, po akcesoria kuchenne i outdoorowe.

Przekonaj się sam – aktualny katalog marki Metmaxx® od Spranz znajdziesz tutaj: Katalog 2020/ 2021. Naprawdę warto do niego zajrzeć.

Widzisz coś dla siebie? Skontaktuj się ze swoją agencją reklamową i podaj nazwę autoryzowanego dystrybutora marki Metmaxx® w Polsce: Żejmo&Siatecki.

Zadzwoń lub napisz:

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart