Gadżety dla firmy budowlanej

gadżety dla firmy budowlanej

Firma budowlana kojarzy się z solidnością, profesjonalizmem, innowacyjnością. A przynajmniej powinna. Przedstawiamy gadżety, które pomogą ci ten wizerunek zbudować i utrzymać.

Gadżety reklamowe a wizerunek firmy

Szukając odpowiednich gadżetów dla firmy budowlanej i nie tylko, warto odpowiedzieć sobie na pytanie – po co nam właściwie gadżety. My uważamy, że mają one tylko sens, jeśli służą konkretnemu celowi: budowaniu wizerunku firmy.

W jaki sposób gadżety wspierają działania wizerunkowe? Przede wszystkim przyciągają uwagę i utrwalają logo firmy w świadomości odbiorców. Jeśli potrafią dodatkowo zaskoczyć i wywołać pozytywne skojarzenia, na przykład dzięki designowi czy swojej użyteczności, to jeszcze lepiej.

Dlatego wybierając gadżety, kieruj się kilkoma zasadami:

  1. Stawiaj na jakość – zapomnij o tanich gadżetach, które kończą w śmietniku lub psują się po kilku dniach użytkowania. Chcesz zrobić dobre wrażenie i budować wizerunek solidnej firmy, prawda?
  2. Zaskakuj – i nie pozwól w ten sposób o sobie zapomnieć. Nietypowe, a przede wszystkim przydatne gadżety reklamowe sprawią, że potencjalni klienci zamienią się w tych stałych.
  3. Mniej znaczy więcej – czyli lepiej zainwestować w mniejszą ilość designerskich gadżetów, niż wydawać tyle samo na kilkadziesiąt nieskutecznych.

Gadżety dla firmy budowlanej – inspiracje

Przejdźmy więc do rzeczy. Jeśli interesują Cię ciekawe i przydatne gadżety dla firmy budowlanej – a w naszym odczuciu takie właśnie powinny być reklamowe materiały każdej dobrej firmy z tej branży – oto kilka naszych propozycji.

Dla jasności…

Gadżety dla firmy budowlanej powinny spełniać przynajmniej jeden warunek: przydatność. Takim rozwiązaniem jest na przykład latarka, która przydaje się zawsze, tym bardziej jeśli jest wyposażona w dodatkowe funkcje. Mamy dla Ciebie trzy propozycje niezwykłych latarek, które zaskakują swoją przydatnością.

Latarka z powerbankiem REEVES-DELFT

Ładowalna latarka i powerbank w jednym z portem USB to propozycja od Reflects. Idealna w podróży czy jako element awaryjnego zestawu samochodowego. Składa się z 150 lumenów światła LED z przodu i 360-400 lumenów, 5-watowego światła COB z boku. Posiada również funkcję ściemniania.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Latarka z powerbankiem REEVES-DELFT

Zapalniczka łukowa z latarką Metmaxx® „FutureOutdoorFire”

Jeśli nie powerbank, to może zapalniczka? Zapalniczka łukowa Outfdoor & Work Future Tech marki Spranz GmbH z mocną lampą LED i praktycznym wielopunktowym łukiem krzyżowym to doskonałe rozwiązanie do wszystkich zadań w ruchu, ale także w domu. Posiada praktyczną osłonę ochronną.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Zapalniczka łukowa z latarką Metmaxx®

Narzędzie wielofunkcyjne Metmaxx® „MiniPowerTool”

Jeśli stawiasz na innowacyjność, mamy dla Ciebie najlepszy wybór – propozycję od Spranz GmbH. To innowacyjne mikro narzędzie wielofunkcyjne do użytku domowego i do pracy to mega kompaktowa i wydajna wkrętarka akumulatorowa ze zintegrowanym zestawem bitów chromowo-wanadowych, lampą roboczą LED i wydajnym akumulatorem litowo-jonowym – zawsze pod ręką, w szlachetnej metalowej obudowie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Narzędzie wielofunkcyjne Metmaxx® „MiniPowerTool”

Na miarę potrzeb…

To, czego potrzebuje każda osoba, myśląca o budowie czy remoncie, to podręczna miarka – zawsze odpowiedni gadżet dla firmy budowlanej. Zamieść na niej swoje logo, a możesz być pewny, że będzie towarzyszyła Twoim klientom i partnerom na co dzień.

Długopis suwmiarka Waterbury

Ponieważ lubimy funkcjonalność zaczynamy od… długopisu. Nie, nie jest to zwyczajny długopis, a designerski długopis suwmiarka. Pisze, mierzy i robi wrażenie.

Więcej informacji znajdziesz na: Długopis suwmiarka Waterbury

Długopis suwmiarka Waterbury

Miernik laserowy LaserScale

Prawdopodobnie najmniejszy na świecie mobilny miernik laserowy od znanej i lubianej marki Zogi®. Jest nie tylko niezwykle praktyczny, kompaktowy i mocny, ale także zachwyca pierwszorzędną konstrukcją w solidnej aluminiowej obudowie UniBody. Urządzenie, które waży zaledwie 30 gramów i jest niezwykle smukłe, mieści się w każdej kieszeni lub po prostu na breloczku. Mierzy odległości lub obszary do 40 metrów z niesamowitą dokładnością w zaledwie 0,2 sekundy. Jasny wyświetlacz LCD, prosta obsługa za pomocą jednego przycisku i wreszcie mocny akumulator wielokrotnego ładowania sprawiają, że LaseScale jest doskonałym narzędziem przy zakupie mebli, wyposażeniu, projektowaniu lub budowie. Dostępne z aluminium w kolorze platyny i indywidualnie z Twoim logo w postaci graweru lub nadruku.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Miernik laserowy LaserScale

Miarka REFLECTS-CALGARY

Interesującą miarkę ma w swoim asortymencie także Reflects. Wyróżnia ją przede wszystkim design i wysoka jakość wykonania. Przyda się niejednokrotnie podczas szybkich pomiarów poglądowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Miarka REFLECTS-CALGARY

Miarka REFLECTS-CALGARY

Na wszelki wypadek…

Jest kilka narzędzi, które zawsze warto mieć pod ręką. Co powiesz na to, by mieć przy okazji cały zestaw w jednym? Sprawdź najbardziej funkcjonale gadżety dla firmy budowlanej.

Śrubokręt Emergency

Ciekawa propozycja od InterPro Brands – śrubokręt w kształcie długopisu z 4 płaskimi i 4 krzyżakowymi końcówkami. Zażegna każdą kryzysową sytuację. No, prawie każdą.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Śrubokręt Emergency

Zestaw narzędzi REFLECTS-HALMSTAD

Marka Reflects proponuje z kolej zestaw narzędzi, które można wygodnie zawiesić przy kluczach. Zawiera adapter do gniazd, 4 nasadki 6, 8, 9, 10 mm i siedem różnych końcówek wkrętaków oraz breloczek i karabińczyk. To się nazywa wielofunkcyjność!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Zestaw narzędzi REFLECTS-HALMSTAD

Zestaw outdoor’owy REFLECTS-COQUIMBO

Na koniec combo, również od Reflects. Pełny outdoorowy zestaw z kompasem, latarką LED i nożem z aluminium, zachwycający użytecznością, ale też precyzyjnym wykonaniem i nowoczesnym designem.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Zestaw outdoor’owy REFLECTS-COQUIMBO

Zestaw outdoor'owy REFLECTS-COQUIMBO

Interesują Cię nietypowe gadżety dla firmy budowlanej? Odwiedź stronę Gadzeciarze.com po inspiracje albo skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego oczekujesz. Pomożemy!

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart