Gadżety firmowe na pandemię

gadżety reklamowe na czas pandemii

Wirus nie daje o sobie zapomnieć – i ty zrób to samo! Firmowe logo na tych gadżetach sprawi, że twoi partnerzy na pewno cię zapamiętają.

Nie tylko maseczki

W czasach, kiedy higiena jest priorytetem, wiele firm postawiło na personalizowane maseczki i przyłbice. Chociaż takie produkty również znajdziecie w naszej ofercie, my przedstawiamy rozwiązania, które ułatwią twoim pracownikom i klientom pracę, a do tego pozwolą im korzystać z codziennych sprzętów bez obaw.

Sprawdź gadżety reklamowe, które w dobie pandemii biją rekordy popularności. Ty też możesz się w ten sposób wyróżnić.

Pudełko dezynfekujące z ładowarką indukcyjną UV Sterilizer Box

Myjemy regularnie ręce, ale jak często czyścimy telefon? A przecież faktem jest, że na tym urządzeniu gromadzi się przerażająca ilość wirusów, zarazków i bakterii. Dezynfekcja wyświetlacza jest więc obowiązkowa, nie tylko w czasach pandemii. Jak robić to wygodnie?

Mamy odpowiedź od Zogi® – pudełko dezynfekujące ze sterylizatorem UV! Światło UV-C emitowane przez urządzenie to niezawodny sposób na dezynfekcję powietrza i powierzchni. Dodatkowo jest szybki, skuteczny i przyjazny dla środowiska.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Ale to nie wszystko. Pudełko posiada także funkcję ładowania bezprzewodowego dla wszystkich urządzeń kompatybilnych z indukcją. Dezynfekujesz i ładujesz w tym samym czasie!

Czysta i bezpieczna praca w pandemii? Sprawdź: pudełko dezynfekujące od Zogi®

Stacja indukcyjna do dezynfekcji UV Metmaxx® Charge&Clean Station Pro UV

Podobne rozwiązanie oferuje Spranz GmbH pod marką Metmaxx® zaznaczając, że do stacji oprócz smartfona można włożyć także klucz, portfel czy maskę. To bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób dezynfekcji bez wykorzystania chemikaliów i uwalniania ozonu.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Swój produkt Metmaxx® zabezpieczył dodatkową funkcją – po podniesieniu pokrywy, światło UV wyłącza się automatycznie. To ważne, ponieważ światło UV-C może być niebezpieczne dla oczu.

Podobnie jak w przypadku pudełka od Zogi® urządzenie pełni funkcję ładowarki. Sprawdź: stacja indukcyjna do dezynfekcji

Stacja do dezynfekcji UV Metmaxx® Clean Station Pro UV

Funkcja ładowarki jest zbędna? Metmaxx® przygotowało również wersję urządzenia, przeznaczoną tylko do dezynfekcji urządzeń i drobnych przedmiotów.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Clean Station Pro UV również ma funkcję bezpieczeństwa, ale nieco inną niż powyższy model – urządzenie wyłącza się automatycznie po 60 sekundach.

Sprawdź: stacja do dezynfekcji

Lampka UV do dezynfekcji Metmaxx® Mobile Cleaner Pro UV

Trzeci model urządzenia do dezynfekcji Mobile Cleaner to kompaktowe rozwiązanie. Możesz zabierać je wszędzie dzięki kieszonkowemu rozmiarowi i wbudowanemu akumulatorowi 500 mAh.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Dodatkowe zabezpieczenie zastosowane w tym modelu to wbudowany żyroskop, który wyłącza diodę LED, kiedy po obróceniu urządzania znajdzie się ona na górze.

Sprawdź: kompaktowe urządzenie do dezynfekcji

Butelka antybakteryjna Metmaxx® Trinkflasche „Generation Refill Protec”

Butelka na czas pandemii? Tak, bo nie jest to zwyczajna butelka. Wykonana z wysokiej jakości dwuściennej stali nierdzewnej 18/10 z powłoką antybakteryjną na zewnątrz zapewnia bezpieczne nawadnianie w pracy, w domu, w podróży oraz podczas wysiłku fizycznego.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Powłoka antybakteryjna wykorzystuje technologię jonów srebra, która eliminuje bakterie z powierzchni butelki. Dodatkowo, wbudowane w pokrywkę światło UV-C pomaga zabijać i dezaktywować bakterie oraz wirusy znajdujące się w cieczy.

Przyznaj, że brzmi to nieźle! Sprawdź: butelka antybakteryjna

Antybakteryjny kubek termiczny Metmaxx® Thermobecher „Crema Extensa Protect“

Jeśli twoi klienci i partnerzy od aktywności fizycznej wolą popijanie gorącej kawy, lepszym pomysłem może być antybakteryjny, próżniowy kubek termiczny.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Wykonany z wysokogatunkowej stali ze specjalną antybakteryjną powłoką z jonami srebra, utrzymuje ciepło do 6 godzin, a zimno – do 8 godzin.

Szczelna pokrywa, posiadająca wewnątrz miedzianą warstwę izolacyjną, nadaje się do mycia w zmywarce.

Sprawdź: antybakteryjny kubek termiczny

Brelok ochronny REFLECTS MY-KEY-DISTANCE

Poręczny, mały brelok od Reflects wykonany z aluminium, to idealne rozwiązanie na czasy pandemii.

gadżety reklamowe na czas pandemii

Dzięki niemu unikniesz dotykania przycisków w windzie, na bankomacie czy w transporcie publicznym. Specjalne profilowanie umożliwia wykorzystywanie go także do bezdotykowego otwierania drzwi.

Drobiazg, a ułatwia życie. Sprawdź: brelok ochronny

Chcesz zachwycić pracowników i klientów gadżetami reklamowymi na czas pandemii? Skontaktuj się z nami:

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart