House of Brands

house of brands gadżeciarze.com

Jesteśmy domem marek i specjalizujemy się w wyszukiwaniu oraz sprzedaży gadżetów firmowych pod szyldem Żejmo-Siatecki. Przyświeca nam jedna idea: by było nietypowo, ciekawie i doskonałej jakości.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem renomowanych marek o zasięgu międzynarodowym. Należą do nich: ARWEY, CLAPS – GET IMPRESSED, MAGNA Sweets, ZOGI, Reflects, MYRIX, Spranz, Kahla, Toppoint.

Chcemy zmieniać sposób myślenia o gadżetach i sprawiać, że ten element marketingu będzie prawdziwym wyróżnikiem marki. Wierzymy, że dobrze dobrane materiały reklamowe pomagają nie tylko rozwijać świadomość o marce, ale także budować wizerunek solidnego partnera i zwiększać lojalność wobec marki.

House Of Brands to miejsce, które stworzyliśmy, by dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniami, a także – by szerzyć wiedzę o tym, co dzieje się w świecie gadżetów. Jeśli szukasz inspiracji, chcesz poznać wiodące marki albo śledzić branżę materiałów reklamowych, zaglądaj do nas regularnie!

Zapraszamy też na naszą stronę Gadżeciarze.com, gdzie przejrzysz wszystkie produkty naszych marek. Znalazłeś coś dla siebie? Skontaktuj się z nami albo powiadom swoją agencję reklamową!

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart