Jakie gadżety zabrać na targi i konferencje?

Dla wielu firm eventy branżowe to ważne wydarzenia w biznesowym kalendarzu. Dają możliwość zaprezentowania swojej firmy, nawiązania nowych kontaktów, zdobycia partnerów biznesowych. Jak mogą w tym pomóc gadżety firmowe? Sprawdź.

Gadżety na targi i konferencje

Jeśli w eventach branżowych bierzesz udział w miarę regularnie, wiesz, że sprzyja im atmosfera przesycenia. Przyjeżdża na nie mnóstwo wystawców, konkurujących ze sobą o kilka sekund uwagi, a wszystkiemu towarzyszy pośpiech i krótki czas między wystąpieniami. Zaczepienie potencjalnego klienta czy partnera bywa trudne, ale najtrudniejsze jest sprawienie, by pamiętali o twojej marce następnego dnia.

Tutaj do akcji wchodzą gadżety. Drobne przedmioty, które po zakończonym wydarzeniu zadziałają jak przypominajka. Oczywiście pod warunkiem, że jego nowy właściciel nie wyrzuci ich do śmietnika jeszcze tego samego dnia. Jak to zrobić?

Wykorzystaj element zaskoczenia

Pilnując dzielnie swojego stanowiska na targach masz szansę przyjrzeć się mijającemu cię tłumowi. Większość z obecnych tam osób dzierży w dłoniach foldery, teczki, masę długopisów i breloczków, które otrzymały od każdej kolejnej firmy. Czy myślisz, że w tej garści przedmiotów, twoje logo się wyróżni?

Oczywiście, że nie. Dlatego przygotowaliśmy listę kilku zaskakujących gadżetów, które pomogą ci przebić się przez ten reklamowy szum i sprawią, że ich nowi właściciele z chęcią schowają je do torebki czy nesesera.

Gadżety na targi: lampki na biurko

W świecie biurowych gadżetów trudno o oryginalność, ale mamy pomysł, który cię oświeci. Niewielka lampka na biurko ułatwi pracę i ozdobi obszar roboczy dzięki nowoczesnemu designowi. Chcesz mieć pewność, że logo twojej firmy nie opuści miejsca pracy potencjalnego klienta? Sprawdź designerskie lampki na biurko, które łączą w sobie wiele funkcji.

Gadżety na targi: stojaki pod telefon lub tablet

Wszyscy chcemy mieć urządzenia elektryczne w zasięgu dłoni. Nowoczesne stojaki pod telefon lub tablet wyróżnia nie tylko ładny wygląd, ale także mnogość funkcji. Stojak z ładowarką indukcyjną, wzmacniaczem dźwięku albo dodatkowym miejscem do przechowywania? Wybór jest naprawdę duży.

Gadżety na targi: lunchbox

Lunch to jedzenie, a jedzenie to przyjemność. Chcesz, by twoje logo się z nią kojarzyło? Mamy odpowiedź: lunchbox. Jeśli twoi klienci nie jadają obiadu w pracy, z pewnością zaczną. Jedno jest pewne – takiego gadżetu nie wyrzucą do śmieci.

Gadżety na tagi: pendrive

Może to i oczywisty wybór na targi, ale wiele zależy od przecież od formy. Jedni wykorzystują pendrive’y, by trzymać na nich dane, inni się nimi chwalą. Designerski pendrive z logo twojej firmy? Zdecydowanie!

Gadżety firmowe dla twojej firmy

Nie lubisz standardowych rozwiązań? Stawiasz na gadżety reklamowe, które się wyróżniają? Zajrzyj na Gadzeciarze.com, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji dla każdej branży i dla każdego typu odbiorców.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami:

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart