Nudne gadżety? Nie dla urzędników!

Senat RP postanowił pójść z duchem czasu i zainwestować w bardziej nowoczesne gadżety. Co znalazło się na liście przedmiotów do kupienia? Niektóre mogą zdziwić.

W marcu 2019 r. izba refleksji przygotowała przetarg na dostawę materiałów, przeznaczonych na cele popularyzacyjne i edukacyjne. Większość z nich ma zostać opatrzona logo Senatu – na samym przedmiocie albo na jego opakowaniu.

Wiadomość nie wzbudzałaby większych kontrowersji, gdyby nie fakt, że tym razem izba postanowiła pójść z duchem czasu i zmienić dotychczasowe gadżetowe przyzwyczajenia. Oprócz standardowych smyczy, krawatów, długopisów i kubków na długiej liście, zawierającej aż 40 artykułów, znalazły się również kijki do selfie, głośniki bezprzeodowe, adaptery do gniazdek elektrycznych, opaski mierzące przebyty dystans i spalone kalorie, lokalizatory przedmiotów z wyzwalaczem Bluetooth 4.0.

Gadżety? Why so serious?

Nas taka informacja cieszy, bo oznacza, że podejście do gadżetów reklamowych zmienia się. W październiku minionego roku na podobny krok zdecydowało się Biuro Rozwoju Gdańska, które rozpisało zapytanie ofertowe na dostawę 4220 gadżetów promocyjnych, wśród których znalazły się m.in. świeczki zapachowe, komplet do badmintona, jabłuszka zjazdowe na śnieg, zestawy plażowe z wiaderkiem, foremkami i łopatkami, a nawet zasobniki z woreczkami na psie odchody!

To nie wszystko, na gdańskiej liście znalazły się też śrubokręty z sześcioma końcówkami i lampką LED, etui na karty płatnicze, ekologiczne torby na zakupy i pompki rowerowe. Zasada przydatności obowiązuje, miejmy nadzieję, że w publicznym przetargu nie zatraci się idea inwestowania również w dobrą jakość.

Jakie gadżety reklamowe dla firmy?

Też chcesz, by gadżety reklamowe twojej firmy wzbudziły takie zaciekawienie? Przejrzyj nasza niekończącą się bazę gadżetowych inspiracji na stronie Gadzeciarze.com albo skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart