Ranking najlepszych gadżetów firmowych

Ranking najlepszych gadżetów firmowych

Nawet jeśli działania marketingowe coraz częściej przenoszą się do Internetu, wykorzystanie spersonalizowanych upominków do promocji biznesu wciąż ma wiele zalet. Nie wiesz, na które z nich warto się zdecydować, by skutecznie budować świadomość marki? Sprawdź nasz ranking najlepszych gadżetów firmowych dla przedstawicieli każdej branży.

1. Kubek termiczny z nadrukiem

Kiedy nie wiemy, na co warto się zdecydować, by przyjemnie zaskoczyć swoich odbiorców i zbudować z nimi trwałe, solidne relacje, możemy kierować się… gustem publiczności. Podstawowym celem konkursu Super Gift jest wyłonienie produktów promocyjnych, które wyróżniają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. W tegorocznej odsłonie akcji na drugie miejsce zapracował sobie jeden z naszych bestsellerów, czyli kubek termiczny 580 ml Metmaxx® Crema Gourmet Grande. Czym zasłużył na to uznanie i dla kogo będzie najbardziej odpowiedni?

Głównym celem korzystania ze wszystkich produktów promocyjnych jest jak najdłuższe utrwalenie nazwy Twojej firmy w świadomości odbiorców. Jeśli mają możliwość częstego, niewymuszonego kontaktu z logo, jest duża szansa, że w przyszłości będą częściej korzystać z oferowanych przez Ciebie usług. Lojalność klientów, partnerów lub pracowników możemy jednak zyskać tylko wtedy, kiedy wybrane artykuły są funkcjonalne, piękne i pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji. Czasami o sukcesie decydują szczegóły. Właśnie tak było w przypadku nagrodzonego kubka termicznego prosto z kolekcji Metmaxx®, który gwarantuje wygodne nawodnienie na imprezach firmowych na świeżym powietrzu, festiwalach, pieszych wędrówkach i podczas codziennych, wyczerpujących aktywności.

Od poprzedników odróżnia go przede wszystkim dwuczęściowa, przemyślana konstrukcja. Zawsze wtedy, kiedy chcemy podzielić się ulubionym napojem z innym uczestnikiem podróży, możemy łatwo rozdzielić obie warstwy (stalową i szklaną) i używać ich osobno. Wnętrze produktu jest całkowicie odporne na ciepło i łatwe do czyszczenia, a do tego nie wpływa na smak napojów. Czym jeszcze może Cię zaskoczyć? Przemysław Sasza Żejmo ma kilka pomysłów!

Przeczytaj również: Butelki reklamowe z nadrukiem dla marek z charakterem

2. Wieczny ołówek grafitowy

Kolejne wyróżnienie na Festiwalu Marketingu, wiele możliwości zastosowania i wygodna, solidna budowa. Wieczny ołówek grafitowy Metmaxx® Endless Grafite De Luxe jak nic innego zasłużył sobie na drugie miejsce w naszym rankingu najlepszych gadżetów firmowych. Chociaż bardzo chętnie wybierany jest przez szkoły językowe, pracodawców lub organizatorów kursów i szkoleń, którzy chcą podarować swoim odbiorcom coś naprawdę przydatnego, równie dobrze sprawdzi się jako upominek dla klientów zainteresowanych technologią. Dlaczego? Ten elegancki ołówek gwarantuje nie tylko maksymalną wygodę pisania, ale też… ergonomiczną obsługę urządzeń mobilnych. Produkt wyposażony został w gumkę i specjalną końcówkę, która ułatwia korzystanie między innymi z tabletu lub telefonu. Co więcej, jest on też pokryty metalową obudową do grawerowania laserowego i zapakowany w luksusowe pudełko.

Ranking najlepszych gadżetów firmowych wieczny ołówek grafitowy

Przeczytaj również: Gadżety reklamowe dla szkół językowych

3. Bezprzewodowy głośnik z ładowarką

Najlepsze efekty przynoszą gadżety, które przydają się na co dzień, budują lojalność klientów, zaskakują swoją funkcjonalnością i sprawiają, że firmowe logo jest widoczne z daleka. Numerem trzecim na naszej liście jest urządzenie, które nie tylko naprawdę kosmicznie wygląda, ale do tego szybko stanie się niezastąpione w każdym biurze lub domowym gabinecie. Bezprzewodowy głośnik z bezprzewodową ładowarką 15 W Reeves Bourville, bo właśnie o nim mowa, to najnowsza propozycja prosto z kolekcji Reflects. Do czego się przydaje? W niektórych przypadkach będzie pięknym, nowoczesnym elementem wystroju, który zaskoczy gości kolorową feerią świateł, innym razem natomiast stanie się ergonomicznym uchwytem na telefon, ładowarką lub przenośnym urządzeniem do słuchania ulubionej, relaksującej muzyki. Wystarczy umieścić swój nadruk na dużej powierzchni reklamowej i połączyć go z dowolnym urządzeniem bezprzewodowym, by przekonać się, co naprawdę potrafi.

Głośnik ma funkcję głośnomówiącą, zabezpieczenie przed przegrzaniem, przepięciem i zwarciem, atrakcyjny pasek świetlny i nóżki, które gwarantują perfekcyjną stabilność na wszystkich powierzchniach. Duże, minimalistycznie zaprojektowane przyciski pozwalają na odtwarzanie dźwięków, zwiększanie i zmniejszanie głośności, a także przewijanie do przodu lub do tyłu. W zestawie znajdziemy kabel ładujący USB-A do USB-C o długości 1 metra.

Ranking najlepszych gadżetów firmowych głośnik z bezprzewodową ładowarką

Przeczytaj również: Zrób hałas wokół swojej marki. Głośniki bezprzewodowe jako firmowy gadżet

4. Bambusowy hub

Chcąc zwiększyć świadomość marki i pozytywnie wpłynąć na działania marketingowe, wbrew pozorom nie musimy szukać daleko. Najlepsze gadżety firmowe elastycznie wpisują się w styl życia konsumentów, wspierają mobilność i zachowanie ergonomii w miejscu pracy. Jeszcze lepiej, jeśli są stworzone ze starannie dobranych, ekologicznych materiałów, takich jak bambus. Na co warto się zdecydować? Badania udowodniły, że satysfakcjonujące efekty przynoszą nowoczesne, spersonalizowane rozwiązania, które umożliwiają częsty kontakt z marką, przychodzą na pomoc w kryzysowej sytuacji i znacznie uławiają życie swoim użytkownikom.

Wszystkie te zalety posiada kompaktowe, wielofunkcyjne i przyjazne dla środowiska urządzenie z kolekcji Metmaxx®, czyli Multi Hub & Charge. Wyposażone ono zostało w trzy różne wejścia (USB-A i USB-C), dzięki którym bez problemu możemy podłączyć, ładować i korzystać z wielu niezbędnych sprzętów jednocześnie. Bezpieczne przesyłanie danych gwarantuje specjalna ochrona przed przegrzaniem i zwarciem. W zestawie znajduje się również kabel do ładowania o długości 30 cm.

Ranking najlepszych gadżetów firmowych wielofunkcyjny hub

Przeczytaj również: Gadżety firmowe na lata. Z czego Twoi klienci będą korzystać najdłużej

5. Ekologiczny notes

Czasami najlepsze są proste, funkcjonalne i poręczne artykuły biurowe, które szybko staną się niezastąpione w pracy, domu lub na uczelni. Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy po drodze nie wprowadzili kilku udogodnień. Ekologiczne notatniki wymagają niewielkich nakładów finansowych, a jednak przypadną do gustu absolutnie każdemu i wyślą w świat pozytywny, aktualny przekaz. Przydadzą się zawsze wtedy, kiedy chcemy pogratulować pracownikom osiągnięć, powitać ich na nowym stanowisku lub wyrazić wdzięczność za zaangażowanie. Równie dobrze możemy je jednak wykorzystać jako drobną nagrodę w akcjach promocyjnych lub prezent dla nowych partnerów biznesowych. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na kolejne spotkanie, czy w podróż służbową lub na warsztaty, notes będzie stale w zasięgu wzroku właściciela, przypominając mu o Twojej firmie.

Jak utrzymać wizerunek marki przyjaznej środowisku i wzmocnić więź z partnerami? Odpowiedzią jest jeden z naszych bestsellerów, czyli notes A5 z ekologicznego papieru z trawy od MYRIX. Zastosowane podczas produkcji materiały, takie jak makulatura i włókna trawy (co najmniej 30%), są coraz bardziej popularne wśród wszystkich przedstawicieli branży, którzy cenią zrównoważony rozwój i akcesoria przyjazne dla środowiska. W środku znajdziemy satynową wstążkę do zakładania i 160 identycznie zadrukowanych, kolorowych stron. Na każdej z nich można umieścić swój nadruk, logo i podstawowe informacje, takie jak adres strony internetowej. Szczegóły projektu uzgadniane są podczas pierwszych konsultacji z klientem.

Ranking najlepszych gadżetów firmowych ekologiczny notes

Przeczytaj również: Ekologiczne biuro. Gadżety, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej eko

6. Przenośny głośnik z mikrofonem

Ranking najlepszych gadżetów firmowych nie byłby kompletny bez ciekawych, przenośnych rozwiązań, które gwarantują wysoką jakość dźwięku, stylistyczny powrót do korzeni i niewymuszoną, długotrwałą reklamę o naprawdę szerokim zasięgu. Głośnik bezprzewodowy Metmaxx® Mr Boombastic Party Tower XL zabierze w sentymentalną podróż w czasie wszystkich melomanów, artystów, muzyków i organizatorów spontanicznych imprez na świeżym powietrzu. Urządzenie ma wszystko, czego możemy potrzebować, by zabawa rozpoczęła się na dobre: radio FM, wbudowany akumulator, który działa nawet przez 2,5 godziny, mikrofon i praktyczny pasek na ramię. Za wizualne wrażenia podczas słuchania odpowiada natomiast kolorowe podświetlenie. Wiesz już, w którym miejscu umieścisz swoje logo?

Ranking najlepszych gadżetów firmowych głośnik bezprzewodowy z mikrofonem

Przeczytaj również: Muzyczne gadżety z logo Twojej firmy

7. Stacja do dezynfekcji z ładowarką indukcyjną

Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek. Chociaż najgroźniejszą falę pandemii mamy już dawno za sobą, a liczba chorych nieustannie spada, nie powinniśmy tracić czujności. Nie tylko w czasie pandemii częste mycie rąk i dezynfekcja podstawowych urządzeń powinny na dobre wejść nam w krew. Jak ułatwić pracownikom lub klientom wprowadzenie nowych, zdrowszych nawyków? Na pomoc przychodzi nam oczywiście… technologia. 

Stacja indukcyjna do dezynfekcji UV Metmaxx® Charge & Clean Station Pro UV to wyjątkowo skuteczny, szybki i przyjazny dla środowiska sposób, aby pozbyć się milionów bakterii i zarazków, które każdego dnia gromadzą się na wyświetlaczu. Pudełko zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o dezynfekcji wszystkich przedmiotów codziennego użytku, takich jak klucze, telefon, portfel lub maska. Co ciekawe, użytkownik może równocześnie przez noc naładować swój telefon. Jak to działa? Przede wszystkim urządzenie zostało wyposażone w specjalną funkcję bezpieczeństwa. Po podniesieniu pokrywy światło UV, które może mieć szkodliwy wpływ na wzrok użytkownika, wyłącza się automatycznie. Cały proces dezynfekcji przebiega natomiast bez dodawania chemii i uwalniania ozonu.

Ranking najlepszych gadżetów firmowych stacja do dezynfekcji z ładowarką

Przeczytaj również: Bezpieczeństwo przede wszystkim – antybakteryjne gadżety firmowe

8. Parasol z latarką

Niespodziewane opady deszczu nie będą przeszkodą podczas długich, wieczornych spacerów, wędrówki do sklepu lub na przystanek autobusowy, jeśli będziemy mieć pod ręką… parasol reklamowy. Na przykład taki o specjalnie wzmocnionej, nowoczesnej konstrukcji, która chroni przed wilgocią, ciemnością i nagłymi porywami wiatru. Parasol z latarką Rain Led Pro od Metmaxx® to najlepszy sposób, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, skutecznie zapaść im w pamięć i wyróżnić się na tle konkurencji. Produkt posiada funkcję automatycznego otwierania i zamykania, naprawdę łatwo można go spersonalizować i nadaje się do użytku nawet przy najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych. Co jeszcze go wyróżnia? Na przykład nowoczesny, pomysłowy projekt, szybkoschnące materiały i zintegrowane światło LED, które skutecznie ochroni użytkowników przed przykrymi niespodziankami na drodze.

Chcesz zobaczyć, jakie jeszcze ma zalety i komu może się przydać? Zobacz, co ma o nim do powiedzenia Przemysław Sasza Żejmo:

9. Karafka na wodę

Najgorsze są produkty promocyjne źle dobrane do grupy odbiorców, takie, które niczym się nie wyróżniają na tle innych i nie nadają się do długotrwałego, satysfakcjonującego użytku. Żeby utrzymać klientów lub pracowników przy naszej marce i zbudować z nimi silne, trwałe relacje, bezpieczniej będzie postawić na akcesoria, które wyróżniają się eleganckim wyglądem, mają wiele praktycznych zastosowań i wpisują się w promowane przez nas wartości. Na co warto się zdecydować?

Stałą częścią biurowego lub domowego krajobrazu z całą pewnością będzie poręczna karafka do wody Vinomaxx® Glaskaraffe Eco Table Water od Metmaxx® o pojemności 1 litra. Wystarczy postawić ją w widocznym miejscu, by budować przyjemne skojarzenia z marką, wzmocnić lojalność obdarowanych i pomóc im wyrobić sobie nawyk regularnego picia wody. Wyprodukowana ona została ze specjalnego szkła z recyklingu i posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak automatyczne otwieranie i zamykanie. Mechanizm zaprojektowany został specjalnie z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcą uniknąć przykrych niespodzianek podczas przenoszenia lub nalewania. Kostki lodu lub owoce pozostaną w środku, a szkodniki trzymają się na zewnątrz. Masz już pomysł, jak ją sperosnalizować?

Ranking najlepszych gadżetów firmowych karafka do wody

10. Domek dla owadów

Niezależnie od tego, czy szukamy prostego upominku dla nowych członków zespołu, czy chcemy podziękować za współpracę zasłużonym klientom lub partnerom biznesowym, kluczem do sukcesu jest element zaskoczenia. Wręczanie artykułów promocyjnych od dawien dawna sprowadza się do wywoływania w odbiorcach silnych, pozytywnych emocji. Najlepiej, jeśli gadżet idealnie pasuje do ich zainteresowań, skutecznie wyróżnia się z tłumu i mimochodem wzbudza w nich niedowierzanie, przejęcie i satysfakcję. Jak to osiągnąć?

Zadanie będzie naprawdę proste, jeśli swoją kampanię kierujemy do prawdziwych miłośników przyrody. Drewniany domek dla owadów od Toppoint to piękne, naturalne schronienie dla os, pszczół lub motyli, które szukają wygodnego miejsca do nocnego odpoczynku lub złożenia jaj, a także ochrony przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Gadżet ma wytrzymałą, solidną konstrukcję, a do tego bez problemu da się go spersonalizować. Zastanawiasz się, jak zadbać o niewymuszoną, długotrwałą ekspozycję na firmowe logo? Zobacz, co na ten temat ma do powiedzenia Przemysław Sasza Żejmo:

Ranking najlepszych gadżetów firmowych

Według badań większość ludzi przechowuje otrzymane artykuły promocyjne nawet przez osiem miesięcy. Daje im to mnóstwo czasu na utrzymanie kontaktu z nazwą i logo firmy. Odpowiednio dobrane upominki sprzyjają zdobywaniu lojalności i budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcami. Ranking najlepszych gadżetów firmowych okazał się przydatny, a może wciąż szukasz inspiracji dla swojej kolejnej akcji marketingowej? Napisz lub zadzwoń, by skorzystać z pomocy naszych specjalistów:


+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart