Długopisy z logo firmy – jak wybrać popularny gadżet reklamowy?

Długopisy z logo firmy - jak wybrać popularny gadżet reklamowy

Chociaż na pierwszy rzut oka wydają się niepozorne, nie wolno ich bagatelizować. Długopisy z logo firmy to jedne z najbardziej skutecznych źródeł reklamy: przydają się prawie każdemu, przetrwają znacznie dłużej niż zwykłe naklejki lub czekoladki, a podczas pisania będą subtelnym przypomnieniem o twojej marce. Oczywiście tylko wtedy, kiedy zostaną prawidłowo dobrane. Nie jesteś pewien, od czego zacząć? Podpowiadamy, co zrobić, żeby trafić w dziesiątkę i wyróżnić się na tle konkurencji.

Długopis z logo firmy – jak wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Wiesz, że upominek reklamowy jest naprawdę skuteczny, kiedy jego jakość nie budzi wątpliwości nawet wśród prawdziwych znawców tematu, w ciągu dnia klienci lub pracownicy zwyczajnie nie potrafią się z nim rozstać, a kolorystyka, sposób wykonania oraz nadruk błyskawicznie przywołują skojarzenia z twoją marką. O ile w przypadku długopisów z logo firmy dwa pierwsze warunki spełnione są zazwyczaj już na starcie, o tyle ostatni wymaga niewielkiego wysiłku. Jak z natłoku dostępnych wzorów, kolorów i sposobów wykończenia wybrać prawdziwego króla gadżetów, który zrobi furorę w tym sezonie?

Nie zapomnij o personalizacji

Na pierwszy ogień pójdzie to, co widoczne gołym okiem: samodzielnie zaprojektowany kształt klipsa lub końcówki, oryginalnie wzory i wyjątkowe projekty, a także specjalna struktura powierzchni: matowa, o wysokim połysku, transparentna lub metalowa. Pamiętaj, że tutaj liczy się każdy szczegół: subtelny dotyk gładkich, ekskluzywnych materiałów, nietypowy kształt obudowy i oprawa graficzna, która niezawodnie kojarzy się z charakterem marki. Najprościej mówiąc, długopisy z logo firmy mają gwarantować trwałość oraz przyjemność pisania, a jednocześnie skutecznie przemawiać do zmysłów.

Chcesz przyciągnąć uwagę odbiorców oraz błyskawicznie zapaść im w pamięć? Nie zapomnij o personalizacji! Kolor oraz pozostałe elementy wykończenia powinny idealnie pasować do logotypu. Nie bez znaczenia jest również umiejscowienie i wielkość hasła reklamowego. Z jednej strony powinno być doskonale widoczne podczas pisania, a z drugiej – nie może sprawiać wrażenia przesytu lub kiczu. Chcesz, aby długopis z logo firmy miał specjalny, osobisty charakter? Postaw na nowoczesne techniki wykończenia i upewnij się, że wszystkie ważne informacje są uwypuklone lub wytłoczone na powierzchni produktu.

Długopisy reklamowe Klio-Eterna

Przeczytaj również: Prezenty biznesowe dla partnerów firmowych. 5 inspiracji

Zadbaj o wkład

Co łączy wszystkie markowe długopisy z logo firmy? Chociaż na pierwszy ogień idzie zawsze luksusowy, ciekawy design albo materiał odpowiedniej jakości, tym, co liczy się najbardziej, jest… wkład, który gwarantuje możliwie najdłuższą linię pisania. W przeciwnym wypadku gadżet przyniesie przeciwny efekt do zamierzonego, a zamiast zaszczytnego miejsca na spotkaniach służbowych mimochodem wyląduje na dnie kuchennej szuflady, obok pozostałych nietrafionych upominków i mało wytrzymałych akcesoriów. Jak tego uniknąć?

Przede wszystkim upewnij się, że posiadasz wszystkie informacje o sposobie wykonania końcówki piszącej, rodzajach wypełnienia i rezultatach testów pisania, którymi może pochwalić się marka. Następnie dopasuj wkład do swoich oczekiwań: wybierz idealny rozmiar, kolor oraz ilość napełnienia. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie proponuje marka Klio-Eterna®, która oprócz standardowych opcji wykonania oferuje również wersje premium o długości pisania rzędu nawet 5000 m.

Długopisy reklamowe Klio-Eterna długopisy z logo firmy

Przeczytaj również: TOP 10 – najlepsze gadżety firmowe na 2022 rok

Ekologiczne, prozdrowotne, dopasowane do branży

Chociaż ekologia mogła wydawać się kolejnym przemijającym trendem, który niedługo zupełnie wypadnie z łask, dzisiaj budowanie wizerunku marki dbającej o środowisko oraz zdrowie swoich konsumentów to jedno z największych wyzwań, które towarzyszy producentom gadżetów reklamowych. I nie chodzi tylko o to, aby zdobyć kilka marketingowych punktów lub skutecznie przemówić do najbardziej wymagających odbiorców. Oficjalnie kończy się epoka niepotrzebnych nikomu, kiepskiej jakości akcesoriów, których wykonanie pozostawia nadal wiele do życzenia. Przyszłość należy do zaś ich ekologicznych odpowiedników, którym na każdym etapie produkcji towarzyszy troska o środowisko. Obserwację tę potwierdzają nasi klienci. Kluczem do sukcesu jest dziś zrównoważona komunikacja marki i wybieranie podarunków, które począwszy od wykorzystanych surowców, poprzez procesy wytwórcze, skończywszy na sposobie pakowania pozostają zgodne z surowo określonymi standardami.

Do zasad tych stosują się oczywiście wszyscy giganci branży promocyjnych artykułów piśmienniczych, tacy jak marka Klio-Eterna®, która stworzyła osobną kolekcję ekologicznych długopisów z logo firmy. Chcesz wybrać gadżet, który pomoże wyróżnić się z tłumu? Połącz funkcjonalność, wieloletnią tradycję i programową prostotę z nowoczesnymi rozwiązaniami oraz produktami utrzymanymi w duchu eko. Wystarczy, że wybierzesz jeden z wariantów wykonanych w całości z surowców odnawialnych lub materiałów pochodzących z recyklingu. Pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić charakter wszystkich elementów zestawu. Przykładowo, dla tego typu przyborów Klio-Eterna® akcenty kolorystyczne uzyskuje dzięki biobarwnikom, a przy większych zamówieniach oferuje specjalne, przyjazne dla środowiska wkłady, o których więcej pisaliśmy w artykule: Długopisy reklamowe Klio-Eterna® są już w Polsce!.

Ekologiczne długopisy z logo firmy - jak wybrać

Nie taki zwykły długopis

Jak w trzech krokach wybrać długopis z logo firmy, który twoim odbiorcom powie więcej niż tysiąc słów? Jeszcze zanim przejdziesz do pozostałych kryteriów, takich jak estetyka, jakość i wartość użytkowa, przyjrzyj się swojej grupie docelowej. Zaspokojenie wszystkich potrzeb odbiorcy będzie możliwe tylko wtedy, kiedy zdecydujesz się na kolekcjonerski model z przydatnymi, dodatkowymi funkcjami, który pasuje do jego stylu pracy, odpowiada trendom branży i gwarantuje poczucie, że cały podarunek został wybrany specjalnie dla niego. Działasz aktywnie w branży medycznej? Szukasz czegoś, co spełni wszystkie cele kampanii? Postaw na długopisy do zadań specjalnych, które raz na zawsze udowodnią, że nowoczesne rozwiązania i ciekawe technologie nie są ci obce. Jednocześnie bez problemu osiągniesz wówczas bliskie relacje z klientami oraz stworzysz wizerunek marki, która dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich klientów.

Jak na to wszystko zapracować? Odpowiedź jest prosta: zamiast zwyczajnych, kolorowych przyborów, które bez problemu można znaleźć na sklepowych półkach, postaw na serię długopisów antybakteryjnych lub wyposażonych w ciekawe, dodatkowe funkcje. Niektóre modele w naszej ofercie posiadają wbudowaną pamięć USB, inne natomiast mają specjalny kształt stożka i stabilną, rozbudowaną podstawę, dzięki której bez problemu można ustawić je na służbowym biurku lub ladzie w hotelowej recepcji. Zamierzasz udowodnić, że trzymasz rękę na pulsie, a problemy współczesnego świata nie są ci obce? Szukaj akcesoriów do pisania o działaniu prozdrowotnym, takich jak automatyczny długopis Trias recycling antibacterial od Klio-Eterna®, który za sprawą specjalnego dodatku do pochodzącego z recyklingu tworzywa sztucznego (ABS) gwarantuje użytkownikowi skuteczną ochronę przed osadzającymi się bakteriami (ISO 22196) i wirusami (ISO 21702).

Zobacz, czym jeszcze mogą Cię zaskoczyć jedne z najbardziej popularnych długopisów z logo firmy od Klio-Eterna®: Długopis Turnus high gloss Mn USB 3.0 oraz Długopis Deskpen matt Cord.


+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart