Długopisy reklamowe Klio-Eterna® są już w Polsce!

Długopisy reklamowe Klio-Eterna® są już w Polsce!

Ekologiczna, innowacyjna, elegancka. Bogata kolekcja artykułów piśmienniczych niemieckiej firmy Klio-Eterna® od ponad 120 lat jest gwarancją trwałości oraz przyjemności pisania. Teraz jej zalety zostaną docenione również na polskim rynku. Poznaj bliżej ofertę marki i sprawdź, dlaczego zdecydowaliśmy się zostać jej oficjalnym dystrybutorem.

Niemiecka jakość w świecie długopisów

Działania w branży artykułów reklamowych zaczynaliśmy właśnie od długopisów. Współpracowaliśmy w tym zakresie z jedną sprawdzoną marką. Klio-Eterna® pojawiło się w dość nieoczekiwany sposób, dzięki relacjom jakie nawiązaliśmy z partnerami z Zachodu w ciągu tych dziesięciu lat naszej pracy.

– Krzysztof Żejmo i Szczepan Siatecki

Wierzymy, że najlepszym wyróżnikiem marki są produkty, które zaskakują, skutecznie przyciągają uwagę odbiorców i cieszą się niezrównaną jakością wykonania. Właśnie dlatego koncentrujemy się na ciągłych poszukiwaniach tych najciekawszych oraz najbardziej innowacyjnych, wysokiej klasy gadżetów firmowych, które możemy z dumą udostępniać naszym klientom pod szyldem Żejmo&Siatecki.

Chociaż obecnie jesteśmy dystrybutorem jedenastu renomowanych marek o międzynarodowym zasięgu, wszystko to zaczęło się od… długopisów. Praktyczne i wszechstronne, należą do wąskiego grona artykułów promocyjnych, które bez względu na upływ czasu są z przyjemnością wykorzystywane do promocji marki oraz celów reklamowych. Okazuje się to jednak skuteczne tylko wtedy, kiedy ich podstawowa funkcja, czyli pisanie, jest dostępna bez żadnych ograniczeń.

Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy podobnie jak my potrafią docenić oryginalne, nagradzane wzory, nowoczesne koncepcje oraz wyrafinowane technologie, jakich próżno szukać wśród zwykłych długopisów reklamowych, nawiązaliśmy właśnie współpracę z niemiecką firmą Klio-Eterna®, czyli niekwestionowanym królem artykułów piśmienniczych. Jak do tego doszło i czym charakteryzuje się ich paleta produktów?

Długopisy reklamowe Klio-Eterna już w Polsce

Przeczytaj również: House of Brands

Klio-Eterna® – pomysłowość, precyzja, ekologia

Większość produktów z naszej oferty pochodzi od firm, które dbają o jakość, wzornictwo i serwis. To dla nas istotne wartości. Klio-Eterna® przykłada ponadto szczególną do ochrony środowiska, co obecnie stanowi bardzo popularny trend w branży. Jak się okazuje, również długopisy mogą być ekologiczne, dlatego postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o szeroką gamę artykułów piśmienniczych Klio-Eterna®, które idealnie wpisują się w nasze portfolio.

– Krzysztof Żejmo

Historia marki Klio-Eterna® sięga 1900 roku. Zróżnicowane portfolio długopisów reklamowych, budowane przez niemieckiego producenta od ponad 120 lat, zdobyło uznanie dzięki unikalnemu połączeniu innowacji, pomysłowości oraz precyzji wykonania w Schwarzwaldzie. Szeroki asortyment firmy to nie tylko nowoczesne i bestsellerowe projekty „Made in Germany”, których kształt, strukturę powierzchni, umiejscowienie nadruku i kolor można dopasować do swoich potrzeb, ale również przybory do pisania specjalnego przeznaczenia: antybakteryjne, bio oraz stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu.

Zrównoważona komunikacja marki i troska o środowisko? Nic prostszego! Produkcja długopisów Klio-Eterna® odbywa się przy zachowaniu bardzo surowych reguł zielonej gospodarki. Co to oznacza w praktyce? Oprócz uruchomienia systemu fotowoltaicznego oraz przestawienia się w 100% na zieloną energię elektryczną, firma nieustannie inwestuje w energooszczędne maszyny oraz ekologiczne materiały. Osobna kolekcja długopisów reklamowych, pakowanych w biofolię oraz kartony z makulatury, powstaje wyłącznie z odnawialnych surowców lub materiałów pochodzących z recyklingu. Akcenty kolorystyczne uzyskiwane są wówczas dzięki biobarwnikom. Nie tylko ochronę środowiska, ale też zdrowia odbiorców umożliwia natomiast seria długopisów o działaniu antybakteryjnym i przeciwwirusowym.

Ukoronowaniem wszystkich tych starań jest nie tylko szerokie grono zaufanych klientów i partnerów biznesowych, ale też liczne certyfikaty, w tym ISO 9001, ISO 14001, klimaneutraler Standort (firma neutralna klimatycznie), 100% Oekostrom, BSCI oraz Sedex.

Długopisy reklamowe Klio-Eterna

Przeczytaj również: Ekologiczne gadżety reklamowe – tylko trend czy coś więcej?

Długopisy reklamowe Klio-Eterna®. Liczy się wkład

Klio-Eterna® to najwyższa możliwa jakość, świetny design oraz innowacyjne produkty „Made in Germany”. Oprócz wkładu, który gwarantuje możliwie najdłuższą linię pisania, niczego więcej nie potrzeba od długopisu. A ten jest naprawdę innowacyjny – w zależności od rodzaju, linie pisania w produktach tej marki mają najlepsze osiągi światowe.

– Szczepan Siatecki

Co jest najważniejszą częścią każdego markowego długopisu? Oczywiście… wysokiej jakości wkład. A tego absolutnie nie można odmówić marce Klio-Eterna®, która podczas testów długości pisania zawsze przekracza spodziewane rezultaty. Wszystkie wkłady posiadają precyzyjnie wykonaną końcówkę piszącą z twardą kulką z węglika wolframu. Co więcej, producent oferuje dwa podstawowe rodzaje wykonania, które różnią się rozmiarami oraz ilością napełnienia. Standardowa wersja Silktech L charakteryzuje się długością pisania rzędu 3000 m, wersja premium natomiast – nawet 5000 m.

Dla wszystkich firm, którym zdążyły się już znudzić niebieskie lub czarne wkłady, dostępne są na życzenie inne wersje kolorystyczne. Opcjonalnie przy zamówieniach od 5000 sztuk można też zdecydować się na wkład przyjazny dla środowiska, wykonany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu ze specjalną końcówką ze stali nierdzewnej. Rozwiązanie to jest już standardowo uwzględnione w gotowym projekcie długopisu Shape.

Długopisy reklamowe Klio-Eterna

Przeczytaj również: Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem

Do wyboru, do koloru

Klio-Eterna® to około 145 modeli długopisów, każdy dostępny w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Oczywiście możliwe jest też wykonanie artykułów piśmienniczych w dowolnej, niestandardowej kolorystyce, żeby klient mógł je dopasować do swojego logotypu. I ciekawostka – jest sporo długopisów z recyklingu.

– Szczepan Siatecki i Krzysztof Żejmo

Różnorodność kolorów, dowolna kombinacja komponentów oraz specjalne techniki wykończenia nadają artykułom promocyjnym wyjątkowy, osobisty charakter. Firma Klio-Eterna® poszła jednak o krok dalej i w swojej kolekcji zadbała o długopisy, które staną się źródłem niezapomnianych doznań wizualnych i… dotykowych. Wszystkie ważne dla marki treści, takie jak logotyp lub hasło reklamowe, które koniecznie powinny rzucać się w oczy, mogą być wytłoczone lub uwypuklone na powierzchni wybranego produktu.

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz go spersonalizować? Wystarczy, że wybierzesz indywidualny, specjalny kolor, zdecydujesz się na konkretny rodzaj materiałów (o wysokim połysku, matowe, transparentne lub metalowe) i zdecydujesz o szczegółach wykończenia (może inna końcówka lub elegancki, metalowy klips?), aby uzyskać gadżet reklamowy, który idealnie pasuje do wizerunku Twojej marki.

Długopisy reklamowe Klio-Eterna

Jako oficjalny dystrybutor marki Klio-Eterna®, oferujemy różnorodne opcje znakowania i personalizacji. Jesteś zainteresowany? Aktualny katalog niemieckiego producenta znajdziesz tutaj: Katalog 2022.

Chcesz, żeby wybrany przez Ciebie gadżet stał się idealnym nośnikiem reklamy w komunikacji marketingowej? Odwiedź stronę Gadżeciarze.com, żeby poznać nasze pełne możliwości. A jeśli znalazłeś coś dla siebie, skontaktuj się z nami lub powiadom swoją agencję reklamową:


+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart