Zamiast długopisu. Poznaj praktyczne gadżety biurowe od Claps

Zamiast długopisu. Poznaj praktyczne gadżety biurowe od Claps

Długopis to już przeżytek. Poszukujesz naprawdę ciekawych rozwiązań? Wybierz niebanalne i praktyczne gadżety biurowe, które sprawią niespodziankę pracownikom i kontrahentom.

Claps! Get Impressed – firmowe gadżety z charakterem

Rewolucyjne rozwiązania, niezrównane pomysły, własny dział badań i rozwoju oraz trzy centra logistyczne – w Turynie, Barcelonie i Pradze. Włoska marka nie przestaje zaskakiwać. Działa od 1976 roku i zdążyła opracować prawdopodobnie największy asortyment kreatywnych akcesoriów. Zastanawiasz się, jak stworzyć kolekcję firmowych gadżetów, na widok których Twoim klientom odbierze mowę? Produkty Claps! Get Impressed udowadniają, że nic nie jest niemożliwe. Samodzielnie projektowane i tworzone, notatniki, zakładki lub sprzęty elektroniczne tylko czekają, aż je spersonalizujesz. Przedstawiamy gadżety biurowe, bez których po prostu nie można się obejść.

Praktyczne gadżety biurowe od Claps

Jeszcze kilka lat temu cieszyły się uznaniem, dzisiaj powoli odchodzą do lamusa. Proste, klasyczne długopisy z firmowym logo przestały nam wystarczać. Zauważyłeś, że poprzeczka na rynku gadżetów reklamowych jest ustawiona naprawdę wysoko? Daj się zainspirować marce Claps! Get Impressed.

Poznaj także 5 zaskakujących (i przydatnych!) gadżetów dla firmy

Jeśli nadal próbujesz znaleźć klucz do pracowniczych serc, oficjalnie możesz odetchnąć z ulgą. Pamięć USB Blake ma symboliczny kształt, pojemność 4 lub 8 GB i funkcjonalny otwór, dzięki któremu nie zgubi się w odmętach podręcznej torby. Zawieszona na breloku naprawdę robi wrażenie!

gadżety dla firmy claps pamięć usb

Fanom wszechstronnych rozwiązań przypadnie natomiast do gustu podkładka pod mysz Nita, która jest równocześnie… podręcznym, estetycznym kalkulatorem. Czerwona, czarna czy niebieska – jaką wybierasz?

gadżety dla firmy claps podkładka pod mysz

Niekończące się rozmowy służbowe, reasearch i chwile relaksu w przerwie od obowiązków. Smartfon to niekwestionowany atrybut dobrze przygotowanych współpracowników i asystentów. Szkoda zmarnować jego potencjał! Wystarczy, że spersonalizujesz uchwyt na ładowarkę i telefon Alnilam, który raz na zawsze rozprawi się z problemem zwisających niebezpiecznie kabli i niefortunnie umiejscowionych gniazdek. A może to właśnie podstawka pod telefon Mondus będzie strzałem w dziesiątkę?

Poszukujesz czegoś bardziej eleganckiego? Postaw na zakładkę z uchwytem na długopis Roseville. Ten gadżet firmowy ozdobi notatnik klientów lub kontrahentów i pozwoli zaprezentować Twoje logo z najlepszej strony.

gadżety dla firmy claps zakładka z uchwytem na długopis

Choć niepozorne, nie może ich zabraknąć w żadnym szanującym się biurze. Karteczki samoprzylepne Achernar to niezwykle poręczny gadżet reklamowy, któremu niestraszne są ani stosy dokumentacji, ani wewnętrzne regulaminy, zestawienia lub obszerne notatki. Podkreślenie ważnych informacji jeszcze nigdy nie było takie proste – zwłaszcza jeśli dysponujemy przy okazji zakreślaczem Monstera w kształcie żarówki.

Przeczytaj również: Collection 500 od Reflects – Stwórz własny zestaw spersonalizowanych gadżetów!

Biurowy sprzęt w ekologicznym wydaniu? Czemu nie! Pokaż, że troszczysz się o środowisko i zainwestuj w oryginalny dziurkacz ekologiczny Wapi lub zestaw ekologicznych karteczek samoprzylepnych Tita. Razem stworzą naprawdę udany duet!

Napięta atmosfera, ważne spotkania i zbliżający się wielkimi krokami deadline. Trudne sytuacje wymagają specjalnych rozwiązań. Piłka antystes Frek to duża powierzchnia reklamowa i pierwsza pomoc dla skołatanych nerwów w jednym. Ten przydatny gadżet biurowy jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych – żółtym, czerwonym i niebieskim. Który najbardziej pasuje do firmowego nadruku?

gadżety dla firmy claps piłka antystres

+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart