Długopisy reklamowe – nowoczesne, ekologiczne, ponadczasowe. Sprawdź nasze bestsellery

Długopisy reklamowe – nowoczesne, ekologiczne, ponadczasowe. Sprawdź nasze bestsellery

Chociaż zaledwie kilka miesięcy temu na polski rynek trafiła bogata kolekcja artykułów piśmienniczych Klio-Eterna®, już teraz jej owoce podbijają naszą listę bestsellerów. Szukasz ponadczasowego gadżetu firmowego, który skutecznie przemówi do Twoich odbiorców? Sprawdź, które długopisy reklamowe niemieckiej marki wywołały największe poruszenie w 2022 roku.

Długopisy reklamowe – nowoczesne, ekologiczne, ponadczasowe

Nawet najlepszy upominek promocyjny przestanie być skuteczny, jeśli jego nadruk, kolorystyka lub zastosowane technologie nie zaczną błyskawicznie kojarzyć się z Twoją marką. Jako oficjalny dystrybutor marki Klio-Eterna® oferujemy naszym klientom różnorodne opcje znakowania i personalizacji, dzięki którym wybrany model stanie się idealnym nośnikiem reklamy w komunikacji marketingowej. Wyjątkowy, osobisty charakter artykułów piśmienniczych możesz osiągnąć na kilka różnych sposobów. Czasami wystarczy zdecydować się na indywidualny kolor, specjalną końcówkę lub szczególny rodzaj klipsa, innym razem ogromne znaczenie będzie mieć rodzaj użytych materiałów.

Najważniejsze często okazują się te szczegóły wykonania, którym normalnie nie poświęcamy zbyt wiele uwagi. Elegancka, wyrafinowana powierzchnia o wysokim połysku, a może przezroczysty korpus w pięknych pastelowych kolorach? Na szczycie naszej listy bestsellerów wysokie pozycje zajmują długopisy reklamowe Rodeo high gloss MMn lub Push high gloss Mn, a także Jona transparent MMn z korpusem i przyciskiem z przezroczystego plastiku. Pięknie zakrzywiony klips, szeroki wybór opcji konfiguracji oraz kolorystyka, która idealnie pasuje do logotypu – czego można chcieć więcej?

Przeczytaj również: Długopisy reklamowe Klio-Eterna® są już w Polsce!

1. Antybakteryjny długopis reklamowy

Niemiecka jakość, produkcja neutralna dla klimatu, która wykorzystuje wyłącznie ekologiczną energię elektryczną oraz potwierdzone działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe. Przybory do pisania spod szyldu klio protect® mają dwa podstawowe cele: ochronę zdrowia i środowiska, a także skuteczną, trwałą reklamę dla firm, które chcą utrzymać swój pozytywny wizerunek. W pełni funkcjonalny długopis Zeno recycling antibacterial został zaprojektowany, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków i zmniejszać ryzyko infekcji. Na czym polega jego działanie i jakie ma zalety? Elegancki, biały korpus łączy się tutaj z płaską, zwężającą się górną częścią, którą uzupełnia stylowo zakrzywiony klips. Przycisk dostępny jest w kilku kolorach do wyboru: żółtym, czerwonym, jasnoniebieskim, błękitnym, jasnozielonym, jasnopomarańczowym, czarnym lub białym. Samodzielnie można też decydować o rodzaju wkładu.

Zeno to długopis do zadań specjalnych. Wykorzystany może być nie tylko w placówkach opieki zdrowotnej, ale wszędzie tam, gdzie akcesoria do pisania są dzielone przez współpracowników i klientów. Szczególnie narażone na rozwój i rozprzestrzenianie się zarazków są między innymi restauracje, obiekty biurowe, recepcje lub supermarkety. Jak temu zapobiegamy?

Długopis reklamowy - antybakteryjny i ekologiczny

Ilość drobnoustrojów na powierzchni produktu ogranicza specjalny dodatek w postaci jonów srebra. Ponieważ są one osadzone bezpośrednio w tworzywie ABS, z którego wykonano długopis, ochrona nie może być zniszczona przez ścieranie lub warunki zewnętrzne. Uwaga! Ze względu na użycie surowców pochodzących z recyklingu w komponentach mogą wystąpić niewielkie odchylenia kolorystyczne.

Przeczytaj również: Gadżety reklamowe dla branży medycznej

2. Długopis reklamowy z pamięcią USB

Jeszcze do niedawna ostatecznym celem produktów promocyjnych z pamięcią USB było bezpieczne przechowywanie oraz szybkie przesyłanie wrażliwych informacji, ważnych dokumentów służbowych lub multimediów. Wystarczy nosić przy sobie pojemny i kompaktowy pendrive, ilekroć szykujemy się na zajęcia lub spotkanie biznesowe, aby szybko zyskać dostęp do materiałów, od których może zależeć powodzenie kolejnego projektu. Chociaż urządzenia te nadal działają tak samo, ich zadanie się zmieniło. Szczególnie jeśli mają być z powodzeniem wykorzystane w kampanii marketingowej wszystkich firm, które chcą podkreślić, że stawiają na innowacje.

Nowoczesne gadżety muszą przede wszystkim naprawdę dobrze wyglądać, przyjemnie zaskakiwać użytkownika i oferować mu kilka przydatnych, mniej oczywistych możliwości. Dotyczy to również… artykułów piśmienniczych, które współtworzą kolekcję klio+®. Innowacyjny, przekręcany długopis Turnus high gloss Mn USB 3.0 łączy w sobie tradycyjną funkcję przyborów do pisania i techniczną atrakcję w postaci zintegrowanej pamięci USB.

Nowoczesny długopis reklamowy z pamięcią USB

Zdejmowana nasadka zawiera pamięć o pojemności od 16 do 32 GB, którą dla lepszego efektu można wypełnić cyfrowymi materiałami reklamowymi. Końcówka powstała z niklowanego mosiądzu, pozostałe części natomiast  – ze specjalnego tworzywa sztucznego ABS o wysokim połysku. Wśród dostępnej gamy kolorów znajdują się między innymi: różowy, granatowy, niebieski, antracytowy, szary, ciemnozielony lub czarny.

Przeczytaj również: Długopisy z logo firmy – jak wybrać popularny gadżet reklamowy?

3. Nowoczesny długopis do recepcji

Odpowiednio dobrane długopisy reklamowe mogą budować świadomość marki i poszerzać grono jej odbiorców, a przy okazji znacznie ułatwiać im życie. Zwłaszcza jeśli ich kształt, wykorzystane materiały oraz pozostałe szczegóły wykonania idealnie pasują do stylu życia klientów lub miejsca, do którego ostatecznie trafią. Pamiętaj, że te najlepsze gadżety firmowe mają sprawiać wrażenie, że zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby obdarowanych. Niezależnie od tego, czy szykujesz nowoczesny zestaw akcesoriów biurowych dla swoich pracowników, czy elegancki upominek do gabinetu, przychodni lub hotelowej recepcji, musisz upewnić się, że wybrane produkty będą funkcjonalne i wygodne w użyciu.

Kiedy najważniejsze jest, aby logo towarzyszyło gościom na każdym kroku, koniecznie trzeba spersonalizować nawet najbardziej niepozorne elementy wyposażenia. Na przykład… długopis, którego użyją, żeby wypełnić formularze lub podpisać się na dokumentach. Ponadczasowa seria przyborów do pisania, które można zabezpieczyć na służbowym biurku lub ladzie w hotelowej recepcji powstała właśnie na potrzeby dyskretnego marketingu. Jak to działa?

Długopisy z logo firmy długopis recepcyjny w kształcie stożka

Długopis Deskpen matt wyróżnia się praktyczną, specjalnie rozbudowaną podstawą, innowacyjnym kształtem stożka oraz unikalną technologią mocowania, która zapewnia mu niezbędną stabilność. Opcjonalnie dostępny jest też elastyczny przewód, który pomoże upewnić się, że długopis nigdy więcej się nie zgubi. Charakterystyczne matowe wykończenie, dodatkowe pole nadruku na wtyczce i wiele możliwości personalizacji – czego można chcieć więcej?

4. Długopis z materiałów pochodzących z recyklingu

Kiedy walka ze zmianami klimatu oraz troska o zrównoważony rozwój coraz bardziej zyskują na znaczeniu, pojawia się idealny moment, aby zapewnić odbiorców, że prowadzimy działalność świadomą ekologicznie. Ekologiczne długopisy reklamowe to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz dać się poznać jako firma, która dba o środowisko oraz przyszłość naszej planety. Udowodnią, że nie brakuje Ci empatii i potrafisz zabrać głos w kwestiach, które są dziś naprawdę ważne dla Twoich klientów.

Pamiętaj, że wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu nie oznacza, że musisz iść na kompromis w kwestii jakości lub estetyki. Marka klio eco® obejmuje artykuły piśmiennicze z surowców odnawialnych, które utrzymują najwyższe branżowe standardy. Doskonałym przykładem jest długopis Shape recycling, który charakteryzuje się trwałością pisania, geometrycznym przyciskiem w kształcie trójkąta oraz mieszanką matowych i błyszczących powierzchni na korpusie.

Długopis reklamowy z materiałów z recyklingu

Najważniejsze tutaj jest konsekwencja. Wszystkie produkty z tej serii pakowane są w zrównoważone opakowania z biofolii lub plastiku z recyklingu. Co więcej, materiały używane do produkcji obudowy oraz mechanizmu każdego długopisu mają dokładnie takie samo pochodzenie. Klio-Eterna® stawia na regenerację własnego tworzywa sztucznego, a także na zakupione odpady z produkcji przemysłowej.

5. Ekologiczny długopis reklamowy

Troska o środowisko musi zacząć się już na wczesnym etapie projektowania i tworzenia gadżetów firmowych. Doskonale wie o tym marka Klio-Eterna®, której produkcja jest zoptymalizowana energetycznie i zorganizowana tak, aby oszczędzać zasoby. Ale to nie wszystko. Ogromne znaczenie mają również biomateriały.

Ekologiczne długopisy reklamowe spod szyldu klio eco® powstają ze specjalnego plastiku PLA na bazie skrobi roślinnej, który jest kompostowany przemysłowo zgodnie z obowiązującymi normami. Do tej grupy należy między innymi długopis Cobra bio, który odznacza się eleganckim wzornictwem, wysoką funkcjonalnością i wygodnym, klasycznym korpusem w kilku różnych kolorach do wyboru: żółtym, jasnopomarańczowym, czerwonym, białym, błękitnym, jasnozielonym lub czarnym. Pięknie wygląda, a przy okazji wzmocni ekologiczny przekaz marki – czego można chcieć więcej?

Ekologiczny długopis reklamowy Klio-Eterna

Przeczytaj również: Ekologiczne gadżety na wiosnę i lato 2022

6. Długopisy reklamowe softtouch – dla trwałego przekazu reklamowego

Szlachetne wykonanie, prawdziwa przyjemność pisania i przekaz, który nie zatrze się z biegiem czasu. Na naszej liście bestsellerów nie mogło oczywiście zabraknąć przyborów do pisania, które za sprawą użytej technologii gwarantują reklamę odporną na ścieranie lub matowienie. Na czym to polega? W przypadku wykończenia softtouch bezbarwny lakier powierzchniowy nakładany jest po zadrukowaniu produktu. Gwarantuje to, że wybrane hasło promocyjne lub logo będzie dodatkowo chronione jeszcze długo po tym, jak trafi do Twoich odbiorców.

Na co możesz się zdecydować? Choćby na długopis I-roq softtouch Mb z solidnym metalowym klipsem oraz nowoczesną mieszkanką materiałów, a także na długopis Snooker softtouch Ms, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom eleganckiego designu i smukłego, przyjemnego w dotyku korpusu. Który z nich przemawia do Ciebie najbardziej?

Zdecydowałeś się na ekologiczny i nowoczesny długopis reklamowy, który idealnie wpisze się w Twoją strategię marketingową? Odwiedź stronę Gadżeciarze.com, żeby poznać nasze pełne możliwości. A jeśli znalazłeś coś dla siebie, skontaktuj się z nami lub powiadom swoją agencję reklamową:


+48 570 084 666
sklep@zejmo-siatecki.com
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart